Patrick Schober

Mladý rakúsko-slovenský motoristický talent jazdil v roku 2022 ako nováčik v sérii NASCAR Wheelen Euro Series s rovnako mladým a veľmi angažovaným talianskym tímom Double V Racing.

Výkony, ktoré Patrick Schober predviedol v EuroNASCAR boli viac než výborné. Patrick Schober predviedol svoj talent už v predchádzajúcich rokoch, keď dokázal získať niekoľko medzinárodných titulov v pretekoch monopostov F4 (formula4).PSraceTV je združenie, ktorého cieľom je svojimi aktivitami na rôznych platformách sociálnych médií osloviť každého – firmy, súkromné osoby alebo fanúšikov, zapojiť sa a podporiť Patricka Schobera v jeho sľubnej kariére. Naším mottom je „Každé euro sa počíta“, pretože v skutočnosti je každé euro alebo dolár potrebný na to, aby sme dokázali premeniť pretekársky talent športovca, akým je Patrick Schober na úspech v tomto lukratívnom športe.

Aj vy môžete byť súčasťou tohto úspechu.Finančné príspevky pre občianske združenie

Všetky finančné zdroje či dary pre združenie PSraceTV o.z. (registrované združenie) budú použité na podporu talentu a kariéry Patricka Schobera.

Cieľom je dať Patrickovi Schoberovi po jeho debutovej sezóne v EuroNASCAR, ktorá bola plná očakávaní, šancu dostať sa na absolútny vrchol v Európe. Trojročným cieľom je dosiahnuť, aby Patrick Schober štartoval ako prvý Slovák (AustroSlovak) v US-americkej sérii NASCAR.


Pomôžte nám dosiahnuť tento ambiciózny cieľ
darom a buďte súčasťou tohto úspešného príbehu.


Podporiť môžete tu:

Paypal: info@PSrace.TV

Bankový prevod
Konto: PSrace.TV o.z.
BANK: Tatra-Banka
IBAN: SK41 1100 0000 0029 4113 8318