Patrick Schober

19-ročný rakúsky pretekár odjazdil v roku 2023 už svoju druhú sezónu v NASCAR Wheelen Euro Series s talianskym tímom Double V Racing a dokázal viac než prekročiť svoje ciele.

Napriek ťažkej nehode v Brands Hatch dokázal pevnými nervami ísť za svojimi cieľmi. Niekoľkokrát sa umiestnil na stupňoch víťazov a dokonca vyhral Veľkú cenu Nemecka.

Patrick Schober predviedol svoj talent už v predchádzajúcich rokoch, keď dokázal získať niekoľko medzinárodných titulov v pretekoch monopostov F4 (formula4).PSraceTV je združenie, ktorého cieľom je svojimi aktivitami na rôznych platformách sociálnych médií osloviť každého – firmy, súkromné osoby alebo fanúšikov, zapojiť sa a podporiť Patricka Schobera v jeho sľubnej kariére. Naším mottom je „Každé euro sa počíta“, pretože v skutočnosti je každé euro alebo dolár potrebný na to, aby sme dokázali premeniť pretekársky talent športovca, akým je Patrick Schober na úspech v tomto lukratívnom športe.

Aj vy môžete byť súčasťou tohto úspechu.Finančné príspevky pre občianske združenie

Všetky finančné zdroje či dary pre združenie PSraceTV o.z. (registrované združenie) budú použité na podporu talentu a kariéry Patricka Schobera.

Cieľ Patricka Schobera – päťka najlepších – sa v roku 2023 podarilo splniť takmer na každom podujatí. Nakoniec z toho bolo 4. miesto v šampionáte.

Ďalším logickým cieľom je majstrovský titul EuroNASCAR . Pre slovenského jazdca by to bolo PRVÉ víťazstvo v šampionáte NASCAR v histórii.


Pomôžte nám dosiahnuť tento ambiciózny cieľ
darom a buďte súčasťou tohto úspešného príbehu.


Podporiť môžete tu:

Paypal: info@PSrace.TV

Bankový prevod
Konto: PSrace.TV o.z.
BANK: Tatra-Banka
IBAN: SK41 1100 0000 0029 4113 8318